Спортивна громадськість Слов’янська щиро вітає із ювілеєм тренера з вільної боротьби Миколу Липового

Липовой_Н_А15 листопада свій 80-й день народження святкує Липовий Микола Панасович –  тренер з вільної боротьби комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»!

Липовий Микола Панасович за свою педагогічну діяльність, яку, до речі, розпочав ще у далекому 1971 році, підготував чимало спортсменів, що стали кандидатами та майстрами спорту України та СРСР. Його вихованці неодноразово підіймалися на найвищі сходинки п’єдесталу пошани Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Найвідомішими його учнями були Володимир Трач і Василь Леськів. Володимир Трач став майстром спорту СРСР, а Василь Леськів - був спаринг-партнером Іллі Мате з Донецька, який на Олімпійських іграх 1980 року в Москві виборов золоту медаль.

За безпосередньої участі Миколи Панасовича Слов’янськ у 2015 році вже в 13-й раз поспіль буде приймати Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Торські ігри», що відбудеться незабаром – 20 листопада.

Сьогодні під його керівництвом роблять свої перші шляхи у великий спорт юні слов’янці - вихованці відділення вільної боротьби комунального позашкільного навчального закладу «Міська КДЮСШ».

цветыВідділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради від імені спортивної громадськості щиро вітає Миколу Панасовича із ювілеєм!

Насамперед хочеться побажати Вам, шановний Миколо Панасовичу,  міцного богатирського здоров’я, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Ви людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію і підтримку вільної боротьби не лише у місті Слов’янську, але й далеко за його межами.

 

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: