Сьогодні Слов’янськ на відкритому чемпіонаті Донеччини з самбо приймає близько 100 спортсменів з міст Донецької, Луганської та Харківської областей

Самбо_01
Сьогодні, 14 листопада в спортивному залі дзюдо СК НАУ (вул.. Добровольського, 2) проходять змагання відкритого чемпіонату Донецької області з самбо серед юнаків, участь у яких беруть близько 100 спортсменів віком від 9 років і старші.

Позмагатися та виявити сильніших приїхали команди з міст Донецької області - Слов’янськ, Святогірськ, Миколаївка, Краматорськ, Артемівськ, Красний Лиман, а також спортсмени з Лисичанська, Сватово, Сєвєродонецька Луганської області та міста Ізюм Харківської області.

Під час урочистого відкриття чемпіонату юних самбістів привітали представник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Подопригора Дмитро Юрійович, президент федерації самбо Донецької області Старов Андрій Георгійович, президент федерації самбо м. Слов’янськ Савченко Сергій Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Міщенко Олександр Миколайович. Гості побажали спортсменам вдалих виступів та перемог.

За результатами змагань спортсмени, що посядуть призові місця у своїх вікових та вагових категоріях будуть нагороджені медалями, грамотами, кубками та солодкими призами.

IF IF IF IF IF IF IF IF IF

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: