У Слов’янську відбувся фінал міських змагань «Веселі старти»

Веселые_старты_06
13 листопада у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся фінал  міських змагань «Веселі старти» серед учнів загальноосвітніх шкіл міста (2005 року народження). Участь у змаганнях прийняли 3 команди загальноосвітніх шкіл: № 5, 15, школа-інтернат №1.

На початку змагань учасників привітав начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради - Міщенко Олександр, який побажав всім перемоги і подальших звершень у житті та спорті.

Змагання «Веселі старти» проводяться не перший рік, і це помітно, адже з кожним роком підготовка команд все краще.

На початку змагань діти всі дружньо, під веселу і запальну музику разом з досвідченим інструктором зробили розминку. Цікаві спортивні конкурси на швидкість, кмітливість та злагоджену командну роботу не залишили байдужим жодного школяра - очі малечі сяяли від азарту і були наповнені жагою до перемоги. На протязі всього спортивно-масового заходу у залі панувала дуже дружелюбна але водночас і «бойова» атмосфера.

В підсумку всіх естафетних змагань, місця розподілилися наступним чином:

1 місце – ЗОШ № 5

2 місце – ЗОШ № 15

3 місце – ЗОШ-інтернат № 1

Всі учасники змагань отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також були нагороджені грамотами та цінними призами від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту: м’ячі, значки Національного олімпійського комітету, пізнавальні журнали. А команда-переможець отримала комплект футболок та кубок за перше місце.

Надалі учні ЗОШ № 5 будуть представляти наше місто у фіналі обласних змагань «Веселі старти», які відбудуться 19 листопада 2015 року в м. Артемівськ. Бажаємо юним спортсменам успіхів та перемоги!

IF IF IF IF IF IF IF IF IF IF

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: