Керівники та жителі Слов’янського району обговорили створення Черкаської територіальної громади, охорону правопорядку, призначення субсидій та засудження тоталітарних режимів

Александровка 110 листопада в будинку природи і дозвілля Олександрівської сільської ради відбулася інформаційна зустріч апарату райдержадміністрації та керівників району з місцевими жителями.

Захід пройшов за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Леонтьєва та керівника апарату райдержадміністрації Хариса Ахтямова. Першим зі вступним словом виступив голова Черкаської селищної ради Сергій Падалка, якій дав місцевим жителям роз’яснення щодо проведення територіальної реформи та створення Черкаської територіальної громади.

Далі була заслухана доповідь т.в.о. старшого інспектора Слов’янського відділення поліції Краматорського відділу ГУ Національної поліції в Донецькій області Романа Курського. Роман Юрійович доповів про стан охорони правопорядку на території Олександрівської сільської ради та відповів на запитання селян, які стосувалися графіку роботи та прийому дільничного інспектора.

Читайте: Фамилии депутатов Славянского районного совета опубликованы на сайте ЦИК. Список

Після цього з питанням «Про сплату земельного податку» виступила начальник відділу адміністрування майнових податків Слов’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Ірина Осипенко, а про порядок призначення субсидії доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віра Медвєдєва. Окремо була звернута увага присутніх на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

З роз’ясненнями по даному питанню виступила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська та нагадала строки виконання Закону.

Александровка 2 Александровка

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: