Як у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету відсвяткували День автомобіліста і дорожника

САТУ 1
В останню неділю жовтня в Україні святкують «День автомобіліста і дорожника». Для студентів спеціальностей «Технічне обслуговування засобів механізації і автоматизації в аеропортах» і «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» це свято є професійним, тому до нього студенти старанно готуються кожного року.

Не став винятком і 2015 рік. Студенти усіх груп автомобільних спеціальностей випустили стінні газети, в яких яскраво поздоровили усіх автомобілістів зі святом, підготували цікаві матеріали про автомобілі та автошляхи, автомобільні історії.

Цікавий зміст цих газет кожної перерви збирав біля них велику кількість бажаючих подивитись, почитати і перечитати  їх ще раз.

Журі у складі заступника начальника коледжу з навчальної роботи Тетяни Костянтинівни Лисак, методиста коледжу Олени Вікторівни Черськової, викладача української мови та літератури Олени Семенівни Сайфуліної, викладача математики Марини Володимирівни Дзюба уважно проглянули, оцінили зміст й оформлення кожної стінгазети і визначили переможців конкурсу.

Необхідно зазначити, що в цьому році серед навчальних груп автомобільних спеціальностей був проведений конкурс на краще поздоровлення з «Днем автомобіліста і дорожника». Кожна група підготувала поздоровлення, в  яких з великим задоволенням приймали участь студенти, демонструючи свої яскраві таланти: читали вірші, співали пісні автомобільної тематики і частушки, розігрували цікаві сценки, висловлювали побажання автомобілістам за допомогою мультимедійного екрану. Студенти дуже позитивно сприймали виступи своїх друзів, підтримували оплесками, підспівували пісні. Велику допомогу студентам у підготовці до свята надавав завідувач клубом коледжу Василь Павлович Загнойко.

САТУ 2 САТУ 3
САТУ

Після виступу останньої групи голова журі Тетяна Костянтинівна Лисак підвела підсумки конкурсів на кращу стінну газету і кращі виступи груп студентів. Перше місце посіла яскрава й цікава стінна газета групи 1АТ15. Виступи студентів журі оцінило так:

  • - 1 місце посіла група 1А13, де в поздоровленні взяли участь 12 студентів, які читали вірші, розіграли невелику сценку, виконали пісню про спеціальність «Технічне обслуговування засобів механізації і автоматизації в аеропортах», слова до якої склали колишні студенти спеціальності, музику підібрав завідувач клубом коледжу Василь Павлович Загнойко.
  • - 2 місце було присуджене групі 1АТ15, студенти якої не тільки читали вірші, а й поздоровляли присутніх у залі автомобілістів за допомогою мультимедійної презентації.
  • - 3 місце посіла група 1А14, студенти якою представили «старушок-веселушек», що заспівали частушки автомобільної тематики.

Усі переможці отримали смачні солодкі призи.

Студентів привітав завідувач відділенням автомобільної техніки, технологій та електросвітло-технічного забезпечення польотів, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Валерій Вікторович Соболєв, який зазначив, що це свято стало для кожного, хто пов’язав своє життя з автомобільним транспортом, професійним святом. Для того, щоб стати фахівцем у своїй справі, необхідно наполегливо оволодівати знаннями, продовжувати навчання й після закінчення коледжу.

САТУ 4

 

Галина Соболєва

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: