Спортсмени зі Слов’янська повернулися з міста-побратима Коростеня з VII Відкритого турніру з вільної боротьби «Кубок древлян»

Вольная_борьба_3


З 7 по 9 листопада 2015 року в м. Коростень Житомирської області на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу стадіону «Спартак» проходив VII Відкритий турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Кубок древлян».

Участь у змаганнях приймали 225 спортсменів з дев’яти областей України: Київської, Донецької, Харківської, Житомирської, Львівської, Волинської, Рівненської, Одеської та Миколаївської.

Досить вдало на цих змаганнях виступили слов’янські спортсмени – вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Міська КДЮСШ» та відділення вільної боротьби обласної КДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства «Україна», виборовши у своїх вікових категоріях (2000-2002, 2005-2007 р.н.) 2 «золоті», 3 «срібні» та 1 «бронзову» медалі, а саме:

Чемпіонами стали:

- - Шарапов Кирило (учень ЗОШ №9);

- - Волошина Лоліта (учениця ЗОШ №1);

2 місце посіли:

- - Антонечко Ренат (учень ЗОШ №8);

- - Нікітін Гаврило (учень ЗОШ №9);

- - Роженков В’ячеслав (учень Билбасівської середньої школи);

3 місце виборов Синицький Данило (учень ЗОШ №9).

IF

Слід додати, що місто Коростень, в рамках угоди про співпрацю зі Слов’янськом, повністю покрило витрати пов’язані з проживанням та харчуванням спортивної делегації нашого міста на протязі всього часу перебування – це 9 спортсменів та 1 тренер-представник. Проїзд в обидві сторони – за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Повернувшись до Слов’янська спортсмени залишились задоволені не лише своїми виступами, але й гостинністю нашого міста-побратима.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради висловлює щиру вдячність Коростенській міській раді за теплу зустріч та гостинний прийом юних спортсменів слов’янщини.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Чурая Миколу Миколайовича, Слєпушкіна Сергія Олексійовича, Жданова Віталія Миколайовича та Рипунова Максима Олександровича з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо наступних перемог!

Вольная_борьба_1 Вольная_борьба_2

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: