Новини Слов’янського району: апаратна нарада з керівниками, звернення громадян в райдержадміністрацію та правління агропромислового розвитку

Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

Власов9 листопада голова райдержадміністрації Олег Власов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді була розглянуто три питання, яке почалось з доповіді начальника відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариси Медведєвої по питанню стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів.

Далі з інформацією про стан розгляду звернень громадян управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації виступив начальник управління Віктор Погрібний. І на завершення виступив заступник начальника відділу погашення заборгованості Слов’янської ОДПІ ГУ Мін доходів у Донецькій області Костянтин Долинський з доповіддю по питанню щодо стану погашення недоїмки в бюджет району. Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

Інформація про стан розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації

Протягом минулого тижня до райдержадміністрації надійшло 2 звернення, в яких порушувались питання житлово-комунального господарства, соціального захисту та інші.

Як повідомила начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Медвєдєва, всього за минулий тиждень задоволено 4 звернення, а саме – надано роз’яснення. В стадії розгляду знаходиться 5 звернень, на додатковому контролі – 14. Через Урядову гарячу лінію надійшло 12 звернень, в яких більшість питань стосувались соціального захисту – це умови отримання соціальної допомоги, затримка терміну розгляду документів на призначення субсидії, переведення соціальних виплат, надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем, затримка виплати соціальної допомоги.

Всього протягом минулого тижня задоволено 4 звернення, 17 – знаходяться в стадії розгляду, 1 – на додатковому контролі. По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Славянский район

Про стан розгляду звернень громадян управлінням агропромислового розвитку Слов'янської РДА

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації постійно і у встановлені законом терміни розглядаються звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Для реєстрації звернень ведеться журнал реєстрації заяв, скарг та пропозицій і журнал прийому громадян. Звернення громадян з особистих питань приймаються управлінням щодня.

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Погрібний, впродовж поточного року управлінням розглянуто 38 звернень, у яких піднімалися питання придбання насіннєвого матеріалу і мінеральних добрив, розмінування полів, виплати земельного паю і дотацій за молодняк великої рогатої худоби та ін. Усі звернення розглянуті вчасно і проведена необхідна робота, за результатами якої надано відповіді у встановлені законодавством терміни.

Славянский район 1

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: