Студенти Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету обговорили шляхи економії енергоресурсів

САТУНауково-практична конференція з енергозбереження

Питання енергозбереження, як ніколи, актуально у наші дні. Висока ціна на енергоносії, низькі пенсії та заробітні плати вимушують людей шукати шляхи економії енергоресурсів. Перед студентами Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету була поставлено завдання дослідити шляхи економії енергоресурсів і підготувати доповіді на відповідні теми.

У Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету на відділенні автомобільної техніки, технологій та електросвітло-технічного забезпечення польотів була проведена науково-практична конференція з енергозбереження. Відкрила конференцію та визначила задачі заступник начальника коледжу з навчальної роботи Т.К.Лисак. Заступник начальника коледжу з матеріально-технічного забезпечення Чиримпей І.І. провів аналіз стану енергозбереження в навчальному закладі. Про перспективи розвитку технологій енергозбереження повідомив студентам у своїй доповіді заступник начальника коледжу з виховної роботи та соціальних питань Романов С.В.

Студенти ретельно готувалися до виступів. Студент ІV курсу Нижегородов Олексій дуже цікаво розказав про енергозбереження. Студент ІІІ курсу Ковальов Юрій підготував доповідь на тему «Енергозберігаючі технології». Про енергозбереження та енергоефективність повідомила студентка ІV курсу Гурова Анастасія. «Енергозбереження та енергоефективність в побуті» - таку цікаву тему обрав і висвітлив у своїй доповіді студент І курсу Бахмутов Олександр. Про енергозберігаючі лампи з захватом розповідав студент ІV курсу Чівіков Дмитро.

САТУ 2САТУ 1
Студенти дуже уважно слухали доповіді, з зацікавленням спостерігали за інформацією на мультимедійному екрані.

Підсумки конференції підвів завідуючий відділення В.В.Соболєв. Усі доповідачі були нагороджені дипломами учасників.

САТУ 3


Галина Соболєва

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: