Сьогодні у Cлов’янську всіх бажаючих запрошують на ТанцЛабораторіум

В Cлов’янську відбудеться презентація проекту документального театру ТанцЛабораторіум  «Експертиза. Комунікація»

Документальний театрУ неділю, 8 листопада, з 16 до 18 години в центральній бібліотеці Слов’янська (пл. Соборна, 2-А) відбудеться презентація документального театру ТанцЛабораторіум «Експертиза. Комунікація». 

Документальний театр – це лабораторія сприйняття, лабораторія подразнення. Це місце, де ти не повинен бути політкоректним, де ти можеш ламати обмеження свого буденного сприйняття. 

Ініціатори проекту вважають, що одним з ключових факторів, що зумовили суспільно-політичну ситуацію в Україні, є відсутність можливості говорити. Не помічаючи цієї проблеми ми ризикуємо мати справу з її безкінечними катастрофічними наслідками.

Тому, хто не подає голосу, зазвичай приписують будь-які наміри, виникає атмосфера підозри. Коли хтось починає говорити, він проявляється і тоді стає можливим відстоювання позиції, дискусія, а не страх , що перекриває канали комунікації.

Театр пропонує ситуацію, в якій з'являється можливість почати розмову, якщо ти знаходишся на сцені ти вже вимушений говорити, тому що якщо ти мовчиш, ти погоджуєшся зі словами іншої людини.

Учасники вистави виступають експертами власного життя в суспільно-політичній ситуації, якою вона є зараз. 

Презентацію-виставу проводять: Лариса Венедіктова, Ольга Савченко, Олександр Лєбєдєв - Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса  ТанцЛабораторіум.  Проект документального театру  «Експертиза. Комунікація».

ВХІД ВІЛЬНИЙ. 

ТанцЛабораторіум — незалежна перформанс група, створена в 2000 році у Києві, займається сучасним мистецтвом, театром, перформансом, працює на резиденції в НЦТМ ім. Леся Курбаса з 2013 року. Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса займається науково-дослідною, експериментальною роботою на кордоні сучасного мистецтва і театру. Документальний театр «Експертиза» був розпочатий групою ТанцЛабораторіум у НЦТМ ім. Леся Курбаса у 2013 році.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: