Ви звеличуєте наш край: вітання в.о. міського голови Слов’янська працівникам культури та аматорам народного мистецтва міста

9 листопада  День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Олег ЗонтовШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними не схожими на інших. Завдяки щоденній праці викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси. Завдяки творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками.

Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності й творчої думки не можливі позитивні зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи і наші перспективи.

Культурні досягнення та традиції краю – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного складу і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки підставою для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаємних із близькими і рідними, міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

О. Зонтов, в.о. міського голови, секретар міської ради 

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: