У Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету пройшла науково-практична конференція

САТУ

05.11.2015 року у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету  на відділенні автомобільної техніки, технологій  та електросвітло-технічного забезпечення польотів пройшла ІІІ Науково-практична конференція студентів «Техніка аеропортів: досвід використання та плани на майбутнє».

В роботі конференції взяли участь студенти спеціальностей «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах» та «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», начальник коледжу, кандидат технічних наук Сергій Олександрович Завгородній,  заступник начальника коледжу з навчальної роботи Тетяна Костянтинівна Лисак, завідуючий відділення автомобільної техніки, технологій та електросвітло-технічного забезпечення польотів, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Валерій Вікторович Соболєв,  завідуюча відділення автомобільної техніки Краматорського Вищого професійного училища № 14 Лариса Володимирівна Півень,  голова циклової комісії технічного обслуговування, ремонту автомобілів і засобів механізації, автоматизації в аеропортах викладач вищої кваліфікаційної категорії,  викладач - методист Галина Миколаївна Соболєва.

Конференція була проведена у спеціалізованій аудиторії техніки аеропортів.

Відкрив конференцію начальник коледжу Сергій Олександрович Завгородній, який привітав усіх присутніх і побажав студентам наполегливості в оволодінні знаннями, щоб мати можливість працевлаштування у структурах аеропортів, за якими майбутнє.

Завідуючий відділення Валерій Вікторович Соболєв розповів про сучасні технології на авіаційній наземній техніці.

Науково-практична конференція поєднала науку і практику. Студенти провели дослідження й виступили з доповідями, які показали не тільки їх знання й зацікавленість в обраних спеціальностях, а також вміння працювати з різноманітним навчальним матеріалом.

Так студентка ІV курсу Гурова Анастасія підготувала доповідь на тему «Організація і технологія очищення аеродромних покриттів від снігу. Студент ІV курсу Краматорського Вищого професійного училища № 14 Озерний Олег виступив з доповіддю «Обладнання дизельних двигунів газобалонним обладнанням – це реальність». «Виробник автомобілів КрАЗ» - таку тему запропонував доповідач,  студент ІІІ курсу Шавлак Павло. Студент ІІІ курсу Васильчук Роман розказав про автоматичні коробки передач на авіаційній наземній техніці. Студент-випускник Нестеренко Олег підготував доповідь на тему «Автомобіль – це більше, ніж просто машина».

Присутні студенти позитивно і з задоволенням сприймали достатньо цікаву інформацію, життєстверджуюча атмосфера конференції дала поштовх усім ще більш наполегливо працювати над здобуттям нових знань..

Після закінчення конференції Валерій Вікторович Соболєв подякував усім присутнім, а Тетяна Костянтинівна Лисак  нагородила дипломами  студентів-доповідачів.

 Наприкінці гості оглянули матеріально-технічну базу автомобільних спеціальностей, була проведена екскурсія в музей коледжу. В навчальному аеропорту гостям була представлена авіаційна наземна техніка, на якій студенти мають можливість формувати й поглиблювати професійні навички щодо обраної спеціальності  для підвищення свого рейтингу при працевлаштуванні після закінчення навчання.

САТУ 1 САТУ 2 САТУ 3

Галина Соболєва

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: