12 пільгових путівок в «Молоду гвардію» чекають на дітей Слов’янська: умови надання та що потрібно для отримання путівки

Молодая ГвардияВідділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє про отримання від управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації 12 пільгових путівок (всі - безкоштовні) до ДП УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) на XІІ тематичну зміну «Планета добра» з 13 листопада по 03 грудня 2015 р. для дітей у віці від 8-16 років включно.

Відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" за рахунок бюджетних коштів безоплатні путівки надаються:

- дітям-сиротам;

- дітям, позбавлених батьківського піклування;

- дітям-інвалідам (за відсутності медичних протипоказань та здатні до самообслуговування);

- дітям із малозабезпечених сімей (сім’ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям);

- дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- дітям із багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

- дітям, які перебувають на диспансерному обліку, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

- талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Проїзд до ДП УДЦ «Молода гвардія» здійснюється централізовано управлінням у справах сім’ї та молоді ОДА (потяг іде через Слов’янськ).

Вартість проїзду:

діти-сироти, під опікою, діти-інваліди до 16 років - 100 грн.;

діти до 14 років – 369,58 грн.;

діти з 14 років – 444,90 грн.

Для отримання путівки необхідно до 04 листопада звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (пл. Соборна (Ж.Революції), 2, каб. №№ 442-443, тел. 35076).

ВАЖЛИВО! Право на отримання путівки, мають діти (із числа вищезазначених категорій), що в поточному році не оздоровлювались за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: