В Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету відбувся перший етап благодійного конкурсу “Авіатор-2016”

САТУ Славянск

29 жовтня в 15.30 в Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету відбувся перший етап благодійного конкурсу "Авіатор-2016", який проводиться Фондом Бориса Колеснікова серед студентів авіаційних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Окрім Слов’янського коледжу,  тестування проходило в Національному авіаційному університеті, Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського, Кіровоградській льотній академії, Запоріжському національному технічному університеті, Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара та Криворізькому коледжі НАУ.

Мета конкурсу «Авіатор» -  сприяння розвитку науки і освіти, надання допомоги студентам авіаційної галузі, їх заохочення до професійного росту.

23 студента Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету  взяли участь у конкурсі та пройшли тестування з технічних дисциплін. Зокрема, учасникам конкурсу було запропоновано 12 завдань з теоретичної механіки, гідравліки, термодинаміки, фізики, електротехніки та математики. У студентів було півтори години на те, щоб вирішити завдання експертної ради і забезпечити собі місце в другому турі конкурсу.

Роботи студентів будуть оцінені журі за 100-бальною шкалою. Результати будуть відомі через тиждень. Студенти з кращими результатами пройдуть у другий тур конкурсу, який відбудеться в листопаді. Всього ж конкурсантів попереду чекають написання мотиваційного есе, тест з англійської, точних наук, а у фіналі - захист презентацій на тему "Авіація в моєму житті".

За результатами конкурсу будуть обрані 100 переможців, які влітку 2016 відвідають Міжнародний авіафорум Фарнборо в Лондоні. Під час поїздки на профільну виставку студенти поспілкуються з фахівцями, ознайомляться з досягненнями світового авіапрому та першими побачать новинки галузі.

САТУ Славянск 1 САТУ Славянск 2 САТУ Славянск 3 САТУ Славянск 4

Ковтушенко Юлія

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: