Найкраща пам’ять і найбільша шана ветеранам – життя у вільній Україні, – Жебрівський у День визволення України від нацистських загарбників у Слов’янську

митинг славянск 13
Сьогодні, 28 жовтня, у Слов
янську з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення України від нацистських загарбників відбувся урочистий мітинг коло памятника солдатам Другої Світової війни.

Україна у далекі сорокові роки була полем битви найстрашнішого в історії людства протистояння. Тут вирішувалася доля усієї Європи. Загальні втрати України у роки Другої світової війни сягнули 8-10 млн. жертв.

митинг славянск 10 митинг славянск 11

На урочистому заході були присутні  ветерани війни, активісти та громадськість Слов’янська,  представники Слов’янської міської ради, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, .

митинг славянск 12 митинг славянск 14 митинг славянск 16

Першим з привітанням до ветеранів та громади міста звернувся голова Донецької обласної адміністрації Павло Жебрівський:

- Мій батько також 22 червня 1941 року вступив у бій з нацистськими загарбниками, дійшов до Берліна. І тому я через все своє життя проніс вдячність до ветеранів, до тих людей, які захищали Україну і свій народ від коричневої чуми.

Сьогодні, дякуючи ветеранам і памятаючи про минуле, ми виносимо для себе уроки єдності. Я впевнений, що раніше б ніхто не подумав, що ті, з ким пліч-о-пліч боролися з фашизмом, позаряться на українську землю.

Найкраща пам’ять про загиблих і найбільша шана живим ветеранам – життя у вільній незалежній Україні. Ми цього досягнемо.

жебривский

Наступним привітав ветеранів та виказав надію на світле майбутнє України виконуючий обов’язки Слов’янського міського голови Олег Зонтов:

- Зараз також йде війна, зараз також ми боремося. Як 71 рік тому ми перемогли, так і зараз переможемо, я впевнений.

митинг славянск 1

Також на честь 71-ї річниці звільнення України від нацистських загарбників медаль «За гідність та патріотизм» від Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» отримав ветеран Другої Світової війни, учасник бойових дій, полковник у відставці Василь Опанасович Матвієнко.

митинг славянск 3митинг славянск 2

митинг славянск 9
Наостанок усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, що ціною власного життя звільнили України від нацистських окупантів в роки Другої Світової війни та поклали квіти до пам'ятника.

митинг славянск 4 митинг славянск 5 митинг славянск 7 митинг славянск 8 митинг славянск 15

Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Словянськ  

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: