Спортсмени Слов’янська вдало виступили на чемпіонаті України з кікбоксінгу W.P.K.A серед школярів та Кубку України серед дорослих

2
З 22 по 25 жовтня в м Харків , пройшов чемпіонат України з кікбоксінгу W.P.K.A   серед школярів та Кубок України серед дорослих.

У змаганнях чемпіонату України з кікбоксінгу серед школярів брали учать 420 юних спортсменів у віці від 6 до 17 років з 13 областей.

Вдало на цих змаганнях виступив слов'янський спортсмен, вихованець федерації боксу та кікбоксингу Пономарьов Артем 2002 р.н., учень ЗОШ №1, який посів ІІІ місце у розділах «фулл-контакт» та «лоу контакт» у ваговій категорії 40 кг. (федерація боксу та кікбоксінгу, тренер Рюмін Володимир Вікторович).

Серед дорослих у змаганнях на Кубок України з кікбоксінгу боролись за призові місця 389 спортсменів із 14 областей України.

Слов'янськ на цих змаганнях представляли спортсмени Федерації боксу та кікбоксінгу (тренер Рюмін Володимир Вікторович) та «Бійцівського клубу «Тріада» (тренер Безуглий Андрій Анатолійович), які вибороли наступні призові місця:

Федерація боксу та кікбоксінгу (тренер Рюмін Володимир Вікторович):

- Єфімцев Ярослав (ПЧ Слов’янськ-2) у ваговій категорії 85 кг. посів І місце в розділі «лайт контакт» та  ІІІ місце в розділі «фулл контакт»;

- Тімофєєв Костянтин (студент Національного технічного університету Харківського політехнічного інституту) у ваговій категорії 90 кг. посів І місце  в розділі «лайт контакт» та ІІ місце в розділі «фулл контакт»;

- Должиков Олександр (студент Слав’янського коледжу Національного авіаційного університету) у ваговій категорії 80 кг. посів ІІ місце в розділі «фулл контакт»;

- Рюмін Віктор (обласна ДЮСШ, тренер з кікбоксінгу) у ваговій категорії 90+ посів ІІ місце в розділі «фулл контакт»;

- Богданов Сергій (ПП “Титан”) у ваговій категорії 70 кг. посів ІІІ місце в розділі «фулл контакт»;

Бійцівський клуб «Тріада» (тренер Безуглий Андрій Анатолійович):

- Богович Сергій (ПП “Титан”) у ваговій категорії 85+ кг.  посів ІІ місце в розділі «фулл контакт»

- Борисенко Давид (БК «Тріада») у ваговій категорії 75 кг. посів ІІ місце в розділі «фулл контакт».

1

Вітаємо тренерів Рюміна Володимира Вікторовича і Безуглого Андрія Анатолійовича та спортсменів з успішним виступом на змаганнях і бажаємо подальших перемог!

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: