Новости налоговой инспекции Славянска: бизнес за сутки, НДС без накладной, алкоголь без документов

бизнес суткиПроцедура започаткування бізнесу тепер триває протягом 24 годин

У травні місяці поточного року Міністерство юстиції України та Державна фіскальна служба України  удосконалили обмін інформацією, що дало змогу забезпечити взяття на облік підприємств і підприємців протягом одного робочого дня.

З 16 жовтня 2015 року набрали чинності накази, які фактично регулюють процедури започаткування бізнесу протягом 24 годин.

Так, наказом Міністерства фінансів України від 31.08.2015 №747 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» встановлено, що контролюючі органи у день отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців здійснюють взяття на облік платників податків та передачу до ЄДР даних про взяття їх на облік у контролюючих органах.

У той же час спільним наказом Міністерства фінансів України і Міністерства юстиції України від 09.10.2015  №1918/5/869 запроваджується обмін інформацією між ЄДР та інформаційними системами ДФС в он-лайн режимі, а до запровадження такої взаємодії – з інтервалом не більше ніж 2 години.

Тобто, на кожне повідомлення в електронному вигляді формується відповідь про взяття на облік та дані про взяття на облік платника податків та платника єдиного внеску, які включаються до Єдиного державного реєстру. Для забезпечення взяття на облік платника єдиного внеску Державною фіскальною службою України повністю автоматизовано обмін інформацією з Фондом соціального страхування.

Починаючи з травня 2015 року обмін інформацією між ДФС та Фондом соціального страхування триває від півгодини до години.

Відділ   комунікацій Слов’янської  ОДПІ

Штрафи за порушення платниками ПДВ термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН, які діють з 1 жовтня 2015 року

Відповідно до пункту 201.1 Податкового кодексу України  платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Реєстрація податкових накладних (розрахунків коригування) здійснюється не пізніше 15-ти календарних днів, наступних за датою їх складання, але не пізніше 180 календарних днів від дати їх складання.

При порушенні термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних (розрахунків коригування), складених до 1 жовтня 2015 року, штрафні санкції не застосовуються.

З 1 жовтня 2015 року штрафи за порушення платниками податку термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН, будуть застосовуватися у таких розмірах:

10% від суми ПДВ - у разі порушення терміну реєстрації від 1 до 15 календарних днів;

20% від суми ПДВ - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

30% від суми ПДВ - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

40% від суми ПДВ - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.

Відсутність з вини платника реєстрації податкової накладної в ЄРПН протягом 180 календарних днів з дати їх складання тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 % від суми ПДВ, зазначеної у такій податковій накладній.

Відділ   комунікацій Слов’янської  ОДПІ

Як нарахувати ПДВ без податкової накладної

 Підставою для нарахування сум ПДВ до податкового кредиту без отримання податкової накладної, зокрема, є:

- транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

- касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів (послуг) не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку);

- бухгалтерська довідка, складена відповідно до п.36 підрозд. 2 розд. XX  ПКУ;

- податкова накладна, складена платником податку відповідно до п.208.2 ст.208 ПКУ та зареєстрована в ЄРПН.

У разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.

Для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України документом, що посвідчує право на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту, вважається податкова накладна, складена платником за такими операціями та зареєстрована в ЄРПН, зобов’язання за якою включені до податкової декларації відповідного звітного періоду.

Зазначений порядок визначений п. 201.11 та п. 201.12 ст. 201 ПКУ.

Відділ   комунікацій Слов’янської  ОДПІ

 Відповідальність за реалізацію алкогольних напоїв без підтверджуючих документів

Відповідно до п. 230.15 ст. 230 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) під час відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів заповнюється товарно-транспортна накладна, зареєстрована в Єдиному реєстрі, в якій представник контролюючого органу на акцизному складі робить відмітку про погодження відпуску шляхом проставляння штампа «Виїзд дозволено» та особистого підпису, зазначення часу виїзду з акцизного складу та показників пробігу транспортного засобу, а також здійснює запис у журналі реєстрації відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів.

Транспортування горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу підприємства, на якому виробляються спирт етиловий, горілка та лікеро-горілчані вироби, без товарно-транспортних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі, з відміткою представника контролюючого органу на акцизному складі забороняється (п. 230.18 ст. 230 ПКУ).

Форму товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку від 28.04.2005 № 154, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.07.2005 за № 817/11097.

Згідно з п.12 ст.3 Закону України від 06.07.1995р. №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів на складах або за місцем їх реалізації, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.

Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість.

До суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 170 грн.).

Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість (ст. 20 Закону № 265).

Підставою для списання продукції у відправника та оприбуткування її у одержувача є накладні та товарно-транспортні накладні. Такі документи є підставою для внесення записів до облікових бухгалтерських регістрів.

Відповідно до п. 44.1 ст. 44 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

При цьому згідно з п. 121.1 ст. 121 ПКУ незабезпечення платником податків зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених ст. 44 ПКУ строків їх зберігання або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів (крім документів, отриманих з Єдиного реєстру податкових накладних) чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Крім того слід зазначити, що ст.163 прим.1 КУоАП визначено, що відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн. – 170 грн.). Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн. – 255 грн.).

Відділ   комунікацій Слов’янської  ОДПІ

Донеччина: в рамках операції  «Рубіж - 2015» вилучено ТМЦ на загальну суму 6,1 млн. грн.

Співробітниками СУ ФР та ОУ ГУ ДФС у Донецькій області спільно з співробітниками відділу оперативного забезпечення в зоні АТО  ГУ ДФС у Донецькій області при проведенні комплексу заходів в рамках операції  «Рубіж - 2015» з початку жовтня 2015 року виявлено та внесено до  ЄРДР  6  кримінальних  проваджень  (1 – ст. 212 КК України, 3 – ст. 258-5 КК України, 1 – ст. 366 КК України, 1 – ст. 190 КК України).

В рамках проведення операції станом  на 19.10.2015 вилучено ТМЦ (товарно-матеріальних цінностей) на загальну суму 6,1 млн. грн. та арештовано ТМЦ на суму 4,0 млн.грн.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

 Донеччина:  податковою міліцією  з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на суму 2,6 млн. грн.

 20 жовтня 2015 року оперативним та слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську ГУ ДФС у Донецькій області спільно з прокуратурою м. Краматорська в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів, марок акцизного податку проведені слідчі заходи, а саме обшуки офісних та складських приміщень, які належать підприємству, основний вид діяльності якого оптова та роздрібна торгівля підакцизними товарами.

Так, власниками вказаного підприємства, протягом 2015 року налагоджена мережа розповсюдження незаконно виготовлених алкогольних напоїв на території північної частини Донецької області, яка включала в себе торгівельні об’єкти міст Артемівськ, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівна. До незаконного бізнесу було залучено близько 50 осіб. Вказана схема незаконного збагачення надавала власникам прибутки, що обчислюються сотнями тисяч гривень.

В результаті проведених слідчих дій, а саме 12 обшуків з незаконного обігу вилучено 2,4 тис. дал. алкогольних напоїв на суму 2,6 млн. грн.

Вилучені в ході обшуку незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні. В суді вирішується питання щодо накладення на них арешту та подальшого знищення, як таких, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, та можуть нанести шкоду життю та здоров’ю громадян.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: