У Слов’янську пройшов чемпіонат області з дзюдо

Дзюдо_423 жовтня 2015 року в спортивному залі дзюдо (бувший СК НАУ) проходять змагання чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1999-2005 років народження.

Також паралельно відбувається відкритий турнір м. Слов’янська з дзюдо, участь у якому беруть найменші учасники – 2006-2008 років народження «Юний самурай», присвячений 25 річниці створення Національного Олімпійського комітету України.

Загалом позмагатися та виявити найсильнішого прибули спортсмени з міст Слов’янськ, Красноармійськ, Красний Лиман, Краматорськ, Димитрів, Артемівськ, а також команди Слов’янського, Красноармійського, Краснолиманського та Дебальцевського районів Донецької області та міст Рубіжне, Сіверодонецьк та Сіверськ Луганської області – всього близько 280 учасників. Одночасно на 3-х татамі змагаються і досить досвідченні спортсмени, у яких вже є досвід виступів на подібних турнірах так і зовсім юні дзюдоїсти, хто тільки робить перші кроки у великий спорт.

Привітали спортсменів з початком змагань начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко, головний спеціаліст відділу організаційно-спортивної роботи управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, координатор боротьби дзюдо в Донецькій області Подопригора Дмитро, директор КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Панченко Інна.

Гості привітали учасників змагань, побажали юним спортсменам гарних виступів та наголосили, що всі без винятку учасники сьогоднішніх змагань є олімпійською надією нашої країни в майбутньому.

Після завершення всіх поєдинків визначаться переможці та призери у своїх вікових та вагових категоріях, які будуть відзначені грамотами та медалями змагань.

Дзюдо_1 Дзюдо_6 Дзюдо_7 Дзюдо_8

Відділ молоді Слов'янської міськради

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: