Відбувся Чемпіонат Слов’янського району з легкоатлетичного кросу серед школярів

Кросс  Славянск

21 жовтня в парку культури та відпочинку м. Слов’янська відбувся легкоатлетичний крос серед школярів району, в якому прийняло участь 16 загальноосвітніх шкіл.

Як повідомив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Костянецький, у командному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ст. перше місце зайняли легкоатлети Билбасівської ЗОШ, на другому місці – команда Сергіївської ЗОШ, третє місце посіли учні Черкаської ЗОШ № 2.

Серед ЗОШ І-ІІ ст. перше місце зайняла команда Билбасівської ЗОШ, друге місце – у команди Дмитріївської ЗОШ, третіми були легкоатлети Красноарміїського НВК.

У особистому заліку серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. в бігу на 500 м стала учениця Черкаської ЗОШ № 2   Олександра Чубкова з результатом 1.32,0. На другому місці учениця Сергіївської ЗОШ Сусанна Бегян з результатом 1.34,0, третє місце зайняла учениця Олександріївської ЗОШ Діана Федоренко (результат 1.37,0).

Серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. в бігу на 1000 м з результатом 3.05,0 чемпіоном змагань став учень Билбасівської ЗОШ Михайло Шандура, на другому місці – учень Прелеснянської ЗОШ Іван Козирєв з результатом 3.12,0. Третє місце зайняв учень Андріївської ЗОШ Микола Дригола з результатом 3.13,0.

У особистому заліку серед дівчат ЗОШ І-ІІ ст. в бігу на 500 м з  результатом 1.40,0 чемпіонкою стала учениця Билбасівської ЗОШ Вєроніка Страна, другою була також учениця Билбасівської ЗОШ Дар’я Сєрова з результатом 1.46,0. Третє місце зайняла учениця Красноармійського НВК Олена  Рязанова (результат 1.50,0).

Серед юнаків ЗОШ І-ІІ ст. у особистому заліку в бігу на 500м першим був Ярослав Мельник з результатом 1.22,0 (Билбасівська ЗОШ), на другому місці В’ячеслав Роженков з результатом 1.30,0 (Билбасівська ЗОШ), третє місце з результатом 1.36,0  зайняв  Максим Гречко (Дмитріївська ЗОШ).

Переможці та призери у особистому заліку нагороджені грамотами та медалями, команди-переможці нагороджені дипломами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації.