Відкриті уроки футболу у Слов’янську: хлопці і дівчата змагалися за “Солодкий кубок”

Футбол_Сладкий_кубок_03
20 жовтня на стадіоні «Хімік» відбувся другий етап спортивно-масового заходу «Відкриті уроки футболу» під назвою «Солодкий кубок», у якому прийняли участь хлопці і дівчата (учні) дванадцяти шкіл міста Слов’янська (ЗОШ №№ 1, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, інтернат №1 та Святогірська ЗОШ).

Захід проходив у інноваційній та захоплюючій формі. Футбольне поле стадіону було розбито на 6 секторів, кожен сектор ще на 3 міні-поля (А – B, C – D, E – F). На кожному з 18 міні-полів учні, незалежно від того, з якої вони школи, під наглядом інструкторів грали у футбол 4 х 4. Тобто одночасно на всьому полі грали у футбол 144 дитини. Але це ще не все. Всього було 5 ігор по 5 хвилин. Після закінчення часу кожної гри відбувалася зміна складу команди, це робилося для того, щоб кожен учасник відчув себе переможцем. Так і сталося, бо кожен учень зіграв 5 ігор в різних командах і не було жодного школяра, який програв усі матчі.

Після закінчення всіх турів були підведені підсумки та нагороджені солодкими призами від ПрАТ «Хліб» кращі бомбардири:

Сидич Андрій (18 забитих м’ячів),

Гаврик Микита (11 забитих м’ячів),

Чалий Микита (11 забитих м’ячів),

Каличак Ігор (8 забитих м’ячів),

Ємельянов Єгор (8 забитих м’ячів),

Новиков Дмитро (21 забитий м’яч),

Сафаров Алій (20 забитих м’ячів).

Кожна школа отримала набір кепок і футболок з логотипами «Відкриті уроки футболу», а також рюкзак укомплектований спортивним інвентарем та екіпіровкою. Призи були надані Федерацією футболу України.

Футбол_Сладкий_кубок_01 Футбол_Сладкий_кубок_04 Футбол_Сладкий_кубок_05 Футбол_Сладкий_кубок_07 Футбол_Сладкий_кубок_08 Футбол_Сладкий_кубок_10 Футбол_Сладкий_кубок_11
Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: