Слов’янська районна централізована бібліотечна система відзначила 100-річчя українського історика Ігоря Свєшнікова

VLUU L100  / Samsung L100
Для працівників бібліотечних закладів району були проведені експрес-огляд «Ігор Свєшніков – український історик, археолог, краєзнавець…», де присутнім була донесена інформація про життєвий шлях та археологічні дослідження великого історика. Також дізналися, що в 1937-1939 роках Ігор Свєшніков вже проводив перші  розкопки на полі козацької битви – бою під Берестечком козацького війська під проводом Богдана Хмельницького. 

00015391_n1А літературна візитка «Наукова спадщина Ігоря Свєшнікова» познайомила бібліотекарів з основною науковою діяльністю пана Свєшнікова, яка була пов’язана з роботою у відділі археології Інституту суспільних наук у Львові. Також дізналися, як історик досліджував пам’ятки доби бронзи в селах Городок, Здовбиця, Озліїв, Костянець Рівненської області, курган тшинецько-комарівської культури та гробницю культури кулястих амфор в с. Івання, могильник вельбарської  культури в с. Дитиничі Дубенського району, а ще понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнив у монографії «Битва під Берестечком».

Під час заходів для бібліотекарів лунали вірші Сердунич Л., Карп’юк А., Гудими Є., присвячені пам’яті Ігоря Свєшнікова.

VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: