У Слов’янському районі відбувся семінар-практикум

семинар
15 жовтня в приміщенні відділу культури та туризму райдержадміністрації відбувся семінар-практикум «Організація роботи бібліотек з формування національної самосвідомості та патріотизму молоді» для завідувачів  бібліотек  району.

В ході семінару-практикуму були розглянуті питання щодо організації роботи бібліотек району з формування національної самосвідомості та патріотизму дітей та молоді, визначені основні напрямки в роботі бібліотеки з національно-патріотичного виховання підлітків та учнівської  молоді.

Методист районної централізованої бібліотечної системи Віра Литвинова детально та пізнавально розповіла про роль та форми бібліотечної роботи у формуванні  патріота своєї Батьківщини та надала методичний  посібник  «Література рідного краю, як засіб виховання патріотичних почуттів та національної свідомості читачів» для  використання  в  роботі.

Учасники семінару – практикуму обмінялися  досвідом  роботи  бібліотек  серед колег та  відзначили, що  головною домінантою національно-патріотичного виховання дітей та молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та  самої  себе, активної за формою та моральної  за змістом, життєвої позиції, готовність  до захисту своєї Батьківщини, пошана до історичної пам'яті, любов до рідної культури, мови, національних свят і традицій українського народу, дотримання Конституції України, шанобливе відношення до державних національних символів, дбайливе ставлення до національних багатств, рідної  природи, збереження та зміцнення власного здоров'я, тощо.

В  семінарі  прийняли  участь  начальник  відділу  культури  та туризму  райдержадміністрації  Олена Міляновська та директор  районної централізованої  бібліотечної  системи  Лілія  Луценко.

VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: