У Слов’янську вперше в Донецькій області пройшли відкриті уроки футболу. Фото змагань

Урок_футбола_12
16 жовтня на стадіоні «Хімік» відбувся спортивно-масовий захід «Відкриті уроки футболу», у якому прийняли участь учні дванадцяти шкіл міста Слов’янська (ЗОШ №№ 1, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, інтернат №1 та Святогірська ЗОШ).

Привітати учасників та побажати їм фізичного здоров’я, сили і успіхів завітали віце-президент федерації футболу України Орлецький Василь Григорович та начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної адміністрації Мицик Володимир Петрович.

Захід проходив у цікавій та неординарній формі. Футбольне поле стадіону було розбито на 12 квадратів (ігрові зони), команди шкіл по черзі переходили з одного квадрату до іншого, виконуючи поставлені перед ними завдання.

Завдання були найрізноманітніші: з техніки ведення м’яча, прийому та передачі м’яча, удари на точність, влучність виконання 11-ти метрового удару; вправи з конусами, канатами, скакалками, обручами, а також естафети, які поєднували елементи футбольних тренувань.

Не менш цікавими були ігрові зони, де проходили тестові завдання на перевірку знань щодо захисту і зміцнення здоров'я людини – проводили спеціалісти КЗ «Міський центр здоров’я» та профілактики правопорушень, негативних звичок і дитячої злочинності, які проводили спеціалісти сектору кримінальної міліції у справах дітей Слов’янського МВ ГУМВСУ в Донецькій області.

Даний проект реалізується по всій країні вже на протязі трьох років за підтримки Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України. Головною метою заходу є популяризація футболу, підвищення рівня здоров’я учнівської молоді та залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Місто Слов’янськ першим серед міст Донецької області прийняло подібні змагання.

В Слов’янську спортивно-масовий захід «Відкриті уроки футболу» організований федерацією футболу м. Слов’янськ за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, та спеціалістів комунального закладу «Спорт для всіх». Допомагали провести захід на гідному організаційному рівні студенти факультету фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

У даному спортивно-масовому заході не було переможених і переможців - всі учасники отримали масу позитивних емоцій, гарний настрій та здобули нові уміння і навички з техніки футболу.

Урок_футбола_01 Урок_футбола_02 Урок_футбола_03 Урок_футбола_04 Урок_футбола_05 Урок_футбола_06 Урок_футбола_07 Урок_футбола_08 Урок_футбола_09 Урок_футбола_10 Урок_футбола_11 Урок_футбола_13

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: