У бібліотеках Слов’янського району відбулися заходи до Днів українського козацтва та захисника України

библиотека Славянский район
У закладах районної централізованої бібліотечної системи відбувся цикл різноманітних заходів «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків», які пройшли під гаслом «Сила нескорених».

Низка проведених організованих та оформлених книжкових виставок та експозицій книг, літературних викладок «Славетні козаки України», «Тієї слави козацької повік не забудемо», «Рідна земле моя, ти козацького славного роду», «За Україну, за долю, за честь і волю, за народ», «Володарі гетьманської булави», «Козацькій славі жити у віках», які ознайомили присутніх з художніми та документальними творами про українське козацтво, побут, звичаї та традиції та допомогли повніше розкрити сторінки історії українського козацтва, показати козаків, як воїнів-землеробів, наголосити на миролюбній місії українського народу.

Для дітей та юнацтва в бібліотеці для дорослих смт Билбасівка, Райгородок, Черкаській та Билбасівській дитячих бібліотеках, Мирненській, Долинській, Андріївській, Сидорівській, Тетянівській, Маяківській, Привільській та Хрестищенській сільських бібліотеках пройшли коментовані читання «Козацькому роду нема переводу», присвячені сторінкам періоду Запорізької Січі, відчуття гордості за своїх предків.

Інформаційна година «Покрова – день українського козацтва», «14 жовтня – День захисника України» пройшла в Майданській, Прелесненській, Троїцькій, Красноармійській, Микільській та Дмитрівській сільських бібліотеках для користувачів середнього та старшого шкільного віку з метою закріплення знань про Запорізьку Січ, козацькі звичаї, побут, про наших українських військовослужбовців, покликаних захищати свою Батьківщину, оскільки традиція вшанування нашого українського війська бере свій початок ще із часів Київської Русі та козаччини.

Прелесненська сільська бібліотека разом зі своїми користувачами після проведеного інформаційного екскурсу «Великі сини українського народу» відвідали могилу загиблого військовослужбовця-земляка Костянтина Дудника під час бойових дій на території Донецької області та вшанували пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів та вінків.

IMG_20151013_130633_1CSIMG_20151013_130557

Вікторина «Козацькі гетьмани та отамани» проведена для дітей та підлітків в бібліотеках району в ході бібліографічного огляду «Вони прославили Київську Русь» була проілюстрована репродукціями українських козаків.
Історико-пізнавальна година «Останній гетьман України» пройшла для масового населення різних вікових категорій в сільських та селищних бібліотеках районної централізованої бібліотечної системи.

Також цілою низкою цікавих заходів відзначили і інші бібліотеки району. Це були і огляд літератури «Козацька слава наших предків» (бібліотеки смт Райгородок, Черкаське, сіл Маяки, Сидорово, Тетянівка), бесіда-спілкування «Тої слави козацької повік не забудемо» (бібліотеки сіл Карпівка, Майдан, Хрестище, Малинівка, Троїцьке), конкурс «Хай із козачка виросте козак» (бібліотеки сіл Андріївка, Сергіївка, Дмитрівка, Новомиколаївка, Привілля), свято «Посвята в козачата» (бібліотеки для дітей смт Черкаського та Райгородок, сіл Сидорове, Микільське, Маяки), під час якого діти продемонстрували ремесла козаків: ткацтво, ковальство, гончарство.

100_6050 DSC_1094 DSC_1097 DSC_1099 IMAG1341 IMG_7371 IMG_20151013_135626 IMG_20151013_140047 IMG_20151013_142628 IMG_20151014_080642 IMG_20151014_081443 DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: