У Слов’янському районі схід громадян вирішував проблему перейменування села Красноармійське

Голова Слов’янської райдержадміністрації зустрівся із жителями села Красноармійське.

Славянский район 1
Голова РДА Олег Власов відвідав жителів села, яке відноситься до Олександрівської сільської ради, щоб обговорити важливі для них питання з перейменування та благоустрою села.

Отже, перш за все селян турбувала майбутня процедура перейменування Красноармійського. Як з’ясувалося, громада, яку представляла місцева  жителька Тетяна Постова, категорично не згодна з діями нового закону про декомунізацію. Вважаючи, що діюча назва на честь 130 красноармійців, загиблих при визволенні села в часи Великої Світової війни, має гідну історію, тому перейменування село не потребує.

В свою чергу, Олег Власов нагадав положення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», а саме про те, що Закон треба виконувати за будь-яких обставин, тому краще селянам зараз обрати назву, яка їм буде до вподоби. В іншому випадку нова назва селу буде присвоєна без згоди.

Читайте: В Слов’янському районі перейменуванню підлягають 2 населених пункти та об’єкти в 27 населених пунктах

Далі селяни звернули увагу голови райдержадміністрації на існуючі проблеми в селі. Олег Власов відповів на усі питання, а виконання деяких узяв на додатковий контроль.

Славянский район

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: