Слов’янськ відвідає видатний український історик Ярослав Грицак

091015_2
11 жовтня о 18:30 на базі Платформи ініціатив «Теплиця» відбудеться зустріч із українським науковцем, істориком і публіцистом, доктором історичних наук, професором Українського Католицького Університету, директором Інституту історичних досліджень та гість-професором Центральноєвропейського університету в Будапешті Ярославом Грицаком.

Тема зустрічі «Покоління і цінності». Запрошуються всі бажаючі.

Під час зустрічі, професор Грицак поділиться своїми роздумами про особливості різних поколінь, їхні відмінності, а також про те, як творяться цінності і на що вони впливають.

Довідка:

Ярослав Грицак, 54 роки. Український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету, директор Інституту історичних досліджень та гість-професор у  Центральноєвропейському університету в Будапешті. Ще викладає у Гарварді й в Могилянці, а також є учасником Унівської та Несторівської експертних груп, що формують візію Львова і країни. Автор книг: «Нариси Історії України: Формування модерної української нації XIX–XX ст.» (1996,2000), «Пророк у своїй вітчизні: Іван Франко і його спільнота» (2006); «Leopolis multiplex» (2008), «Життя, смерть та інші неприємності» (2008), «26-й процент або як подолати історію» (2014), «Куди рухається світ» (2015).

Зустріч проходитиме у форматі інтерактивної лекції, у приміщені «Теплиці» за адресою: м.Слов’янськ, вул. Рози Люксембург, 53.

Деталі за телефоном 066-500-50-20, або пишіть на e-mail:  teplycya@gmail.com

Зростаймо разом!

 

Відділ з питань внутрішньої політики

Слов’янської міської ради

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: