У Слов’янському районі пройшли Дні відкритих дверей. Фото заходів

IMG_7246

В рамках Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеках району у вересні для населення проходили Дні відкритих дверей та екскурсії-знайомства «Бібліотека – осередок духовності та знань», «Берегині духовних скарбів».

Для користувачів різних вікових та соціальних категорій, в тому числі  й для дітей дошкільного віку, пройшли цікаві екскурсії по бібліотекам «Місце зустрічі – бібліотека», де присутні змогли познайомитися з історією заснування та розвитку бібліотеки, з правилами користування бібліотеками  та  правилами поводження з  королевою Книгою.

В дитячих бібліотеках смт Черкаське, Райгородок та Билбасівка та Тетянівській, Малинівській, Новомиколаївській, Сидорівській, Андріївській, Маяківській, Сергіївській, Прелесненській, Майданській, Мирненській сільських бібліотеках відбулася «Посвята в читачі» нових записаних читачів, де тримаючи руку на великій книзі – енциклопедії, присутні прийняли клятву читача, в якій обіцяли любити читати книги та вірно їх берегти. На згадку  про цю мить вони отримали від бібліотекарів емблему – медаль «Починаючому читачу» та пам’ятки про користування книгою.

Протягом останнього тижня для читачів працювали книжкові виставки «Книжкові скарби нашої бібліотеки», «Світ української літератури», «Чарівний світ казки», де читачі змогли ознайомитися з любою книгою на свій смак та запит, були проведені бібліотечні уроки «По карті за героями книг», «Що ви знаєте про Енциклопедії та Словники?», бібліографічні огляди та перегляди цікавих новинок літератури «Книга+Я = Друзі» та періодичних видань «Цікаві журнали для вас», відбулися голосні читання улюблених казок для дітей дошкільного віку «Завітала Казка в гості».

Райгородоцька міська бібліотека для дітей та Андріївська сільська бібліотека запросили своїх читачів в літературну подорож по книгах «Мої  улюблені  герої». Для  любителів книги відбулися святкові засідання клубів за інтересом «Книголюб» в бібліотеках сіл Андріївка, Сергіївка, Мирне, Маяки, смт Билбасівка, Райгородок «Свято тих, хто любить книгу», де читачі  в спілкуванні за чашкою чаю обговорювали новинки літератури.

20150920_162956 DSCF5214 IMG_7248 IMG_7252 IMG_20150920_163228 IMG_20150922_114914 IMG_20150922_115028 SAM_2850IMG_7263

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: