У Слов’янському районі відбулися заходи до Всеукраїнського дня бібліотек

VLUU L100  / Samsung L100
25 вересня в приміщенні відділу культури та туризму райдержадміністрації відбулася планова виробнича нарада завідувачів  бібліотечних закладів району.

В ході наради були обговорені питання щодо місії публічних бібліотек у формуванні громадської та патріотичної самосвідомості людини, роль бібліотек як центрів надання інформації виборцям, підготовки бібліотечних закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період, посилення пожежної безпеки, відзначення знаменних та пам’ятних дат в ІV кварталі 2015 року, надані методичні рекомендації та плакати від Української Бібліотечної Асоціації в проведенні флешмобу, присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек.

VLUU L100  / Samsung L100

Далі за планом пройшли урочисті святкування під гаслом «Бібліотека – осередок духовності і знань». Бібліотекарі в уявній імпровізованій затишній залі Національного парку «Святі Гори», після екскурсії по Свято-Успенській Святогірській Лаврі, налаштувалися на свято, яке подарувало їм гарний настрій, багато посмішок та приємне спілкування.

VLUU L100  / Samsung L100

Директор Слов’янської районної централізованої бібліотечної системи   Лілія Луценко ще раз нагадала, як переконував своїх співвітчизників Ярослав Мудрий в давні княжі часи, що «Велика є користь від учення книжного». І біля джерел «Учення книжного» сьогодні стоїть бібліотекар. Але в центрі уваги бібліотеки і бібліотекаря завжди був, є і буде пересічний користувач з його інтересами та запитами. Тому до слова було запрошено давнього та постійного читача майже всіх бібліотек району – начальника відділу культури та туризму Олену Міляновську, яка побажала нових користувачів, поповнення бібліотечних фондів, творчого натхнення, здоров’я та мирного небу.

Підводячи підсумки роботи бібліотек, за плідну творчу працю, високий професіоналізм, особистий внесок в розвиток бібліотечної справи в селищі та районі та з нагоди професійного свята були вручені Почесні Грамоти Донецької облдержадміністрації Наталії Гордієнко та Тетяні Пелипенко, завідувачам Билбасівської та Райгородоцької міських бібліотек для дорослих. Від імені райдержадміністрації урочисто нагороджено Почесними Грамотами завідувача Черкаської міської бібліотеки для дітей Аллу Марченко, методиста районної централізованої бібліотечної системи Віру Литвинову та висловлено Подякі завідувачу Майданської сільської бібліотеки Тетяні Шелест та завідувачу Маяківської сільської бібліотеки Вікторії Мусієнко.

Грамотами відділу культури та туризму були нагороджені завідувачі сільських бібліотек – Людмила Кирисіна, Алла Цивковська, Олена Задорожня, Надія Вертепова, Надія Левчук, Наталія Шуліга, Тетяна Власенко, Валентина Левіна, Лідія Калініченко, Ніна Адномах, Олена Варченко. Всі працівники бібліотечних закладів одержали подарункові набори.

IMG_4033 IMG_4034 IMG_4040

IMG_4093

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: