Серцю миле село: у Слов’янському районі відбулися святкові заходи

Малин1
25 та 26 вересня у с. Малинівка, с. Хрестище та с. Долина Слов’янського району відбулися святкові заходи до Дня села.

У Малинівському сільському будинку культури привітали зі святом мешканців села, усі аматорські колективи, а також дошкільне покоління села Малинівський сільський дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Також майстрині села підготувала виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

Малин2 малин3 Малин4

У селі Долина в святковій програмі взяли участь творчі колективи клубного закладу, були проведені спортивні ігри та розіграш лотереї. Також всіх мешканців села пригощали солдатською кашею, кулішем та смачною сюрпою.

Фото0340

Жителі села Хрестище з розмахом відзначили свято, присвячене Дню села. Програма заходу під назвою «Серцю миле село» відкрилася привітаннями та теплими побажаннями на адресу всіх жителів села. Своїми танцювальними та вокальними номерами підняли настрій і подарували масу позитивних емоцій всім гості свята, творчі колективи Райгородоцького будинку природи та дозвілля. Після концерту відбулися спортивні змагання зі стрільби з пневматичної рушниці, змагання на рухомій колоді, перетягування канату, армрестлінгу. Юні жителі весело проводили час на дитячому майданчику, каталися на гойдалках, каруселях, досліджували лабіринти. Кожен мешканець села зміг душею і тілом відпочити від усіх щоденних турбот.

Хрестище1 Хрестище2 Хрестище3

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: