Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

апаратка 128 вересня голова райдержадміністрації Олег Власов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді було розглянуто чотири питання. Стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів доповіла головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Тетяна Касяненко.

Далі була заслухана інформація управління агропромислового розвитку райдержадміністрації про хід сівби озимих культур під врожай 2015 року в сільгосппідприємствах району.

Про подальше навчання випускників 2014-2015 навчального року проінформувала т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталя Антипенко.

Читайте: В Слов’янському районі перейменуванню підлягають 2 населених пункти та об’єкти в 27 населених пунктах

На завершення була заслухана доповідь начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Артема Жарикова по питанню щодо стану виплату заробітної плати на підприємствах району та інформація про нове в законодавстві, яку присутнім довела спеціаліст І категорії юридичного відділу райдержадміністрації Анжела Шепель.

Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

апаратка

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: