В Слов’янському районі перейменуванню підлягають 2 населених пункти та об’єкти в 27 населених пунктах

райадминистрация23 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Засідання, яке відкрив голова РДА Олег Власов, включало в себе розгляд двох питань, а саме стосовно проведення роботи по реалізації положень Закону та організації даної роботи в сільських та селищних радах.

Читайте: Депутаты единогласно переименовали центральную площадь Славянска

В Слов’янському районі під дію Закону підлягають 2 населених пункти та об’єкти в 27 населених пунктах, в 20 населених пунктах розпочато процес перейменування об’єктів.  На минулому засіданні комісії кожній раді були надані методичні матеріали і зразок графіка, який потрібно було надати до комісії.

Читайте: Новые названия для 9 улиц Николаевки. Опубликован список

За інформацією начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Олени Міляновської, на сьогоднішній день краще за всіх в даному напрямку проводить роботу Мирненьска сільська рада, проте Привільська та Прелесненська сільські ради процес виконання Закону навіть не починали. Решта сільських та селищних рад реалізацію положень ведуть, згідно графіку. Робота в даному напрямку триває.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: