У вихiдний день до захисників Слов’янська завiтали волонтери з концертом

2

Військовослужбовці військової частини 3035 Національної гвардії України вже котрий місяць виконують службові обов᾽язки з  охорони громадського порядку у місті Слов᾽янськ, забезпечуючи мирне та спокійне життя місцевого населення. Для підтримки бойового духу особового складу частини, до них з концертною програмою завітав музичний колектив волонтерської групи “Добра вість”.

У програмі концерту звучали ліричні, жартівливі і драматичні пісні, такі як “Рідна мати моя”, “Одна калина за вікном”, а також хіти з репертуару Андрія Макаревича  "Не дай мне упасть”, “Три окна” та групи «Ляпис Трубецькой» “Воины света, воины добра». На прохання військових водіїв була виконана пісня “Поворот”.

Концертна програма дуже сподобалась присутнім, адже колектив виконував пісні від чистого серця і вони проникали в душі воїнів. Таким чином волонтери подякували  українським захисникам за їхню самовіддачу та героїзм.

Ми дуже вдячні артистам за подароване свято і з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі”, - висловив думку всіх присутніх на концерті Едуард Доброскок.

13

 

Капітан Анатолій Гришко,

Фото автора

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: