На Донеччині вандали масово викрадають дорожні знаки та бар’єрне огородження

трасса мариупольЗа останні три тижні на Донеччині було вкрадено 22 дорожні знаки та 12 погонних метрів бар’єрного огородження. Зокрема, без необхідних покажчиків тимчасово залишився автошлях загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Красний Лиман.

Майже три кілометри територіальної дороги, яка є частиною маршруту в об’їзд окупованих земель, з вини шахраїв не мають попереджувальних дорожніх знаків, що інформували водіїв про небезпечні повороти, перехрещення головної траси з другорядною дорогою або її прилягання до основного автошляху, повідомляє  офіційний сайт Служби автомобільних доріг у Донецькій області

Загалом, з 18 км по 21 км вищевказаної автотраси невідомими вандалами вкрадено 11 дорожніх знаків та стояків до них (1.1 та 1.2  «Небезпечний поворот…», 1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою», 1.3.1 та 1.3.2 «Декілька поворотів», 1.23.1 та 1.23.2 «Прилягання другорядної дороги»). Орієнтовна вартість відновлювальних робіт становить 10 тис. грн.

Крім того, таку ж кількість дорожніх знаків вкрадено на під’їзді до безгосподарного мосту через річку Кривий Торець біля селища Щербинівка, на автошляху загального користування місцевого значення О0524 Від /Н-20/– Іванопілля – Костянтинівка. В гонитві за легкою наживою злочинці вкрали дорожні знаки, що забороняли наскрізний проїзд автотранспорту зруйнованим мостом та вказували напрямки безпечного об’їзду. Повторне облаштування аварійної ділянки дороги заборонними та інформаційно-вказівними покажчиками (3.43 «Небезпека», 5.29.1 та 5.29.3 «Тупик», 5.57.1 «Напрямок об’їзду») вартуватиме державі понад 13 тис. грн.

Також погіршено стан безпеки дорожнього руху на автошляху С050614 Кременівка – Кирилівка. Мисливцями за металобрухтом викрадено 12 погонних метрів бар’єрного огородження, встановленого для запобігання виїзду транспортних засобів за межі дорожнього полотна. Вартість робіт з відновлення безпечного проїзду коштуватиме 2,5 тис. грн.

Загалом, з початку року на Донеччині було вкрадено більше 60 дорожніх знаків (у тому числі тимчасових та знаків маршрутного орієнтування), а також 500 погонних метрів бар’єрного та перильного огородження. Загальна сума збитків, заподіяних державі від розкрадання технічних засобів організації дорожнього руху, становить понад 60 тис. грн.

Прес-служба САД у Донецькій області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: