Як Слов’янськ у Самбірі прокладав собі дорогу до Європи. Опубліковано відео

774-річчя Самбора відзначилося важливими подіями - підписанням угод про співпрацю між Східним містом побратимом - Слов’янськом (Донеччина) і партнером з Польщі - м. Ясло. Такими впевненими кроками місто Слов’янськ  прокладає собі дорогу до Європи, яка і також лежить через Самбір.

угода5

угода412 вересня привітати місто Самбір з 774-річницею приїхали делегацій з міст побратимів, яких з кожним роком стає більше. Цього разу - з Республіка Польща: м. Ясло , м. Бжозов (Марян Кулі), м. Жешув , м. Освенцім; з України - м. Слов’янськ , м. Богодухів.

Міський голова Тарас Копиляк  висловив вдячність партнерам, які приїхали і розділили ці  святкові дні разом з громадою Самбора, повідомляє офіційний сайт  Самбірської міської ради.  

Адже зараз Україна переживає нелегкий час, тому необхідно цінувати  кожну хвилину, що приносить умиротворення і спокій. Також  висловив сподівання, що підписані в цей день угоди про співпрацю  в перспективі   принесуть свої плоди. Досвід – одна із цінностей, який здобуваєш в результаті наполегливої праці. Також міський очільник подякував  польським партнерам за те, що  гуманітарною допомогою підтримують волонтерський рух у місті, а це – допомога нашим захисникам.  Тільки завдяки підтримці один одного можна досягти  бажаного результату.

Для того, щоб продемонструвати колорит місцевості кожного з міст-підписантів, відбулася презентація  промо-роликів. Опісля урочисте підписання Самбором угод про  співпрацю містом-побратимом Слов’янськом та  партнером із Польщі  - м. Ясло.

Відео: ТРО " Телефакт"

слов1З вітальним словом виступили в.о. міський голова Олег Зонтов (м. Слов`янськ) та Бурмістр міста Ясло Рішард Пабьян. Кожен з них наголосив на важливості співпраці і обміні досвідом в будь-якій галузі (освіта, туризм, спорт  тощо).

Олег Зонтов відмітив, що,  на жаль, Схід став центром боротьби за незалежність України. Слов’янськ  - одне з перших  місті, яке  захопили терористи та,  на щастя, його і найпершим звільнили. Після цього у місті відбулося багато змін. Демонтували пам’ятник  Леніну,  а площу з Жовтневої перейменували на  Соборну.

Такими впевненими кроками місто Слов’янськ  прокладає собі дорогу до Європи, яка і також лежить через Самбір. А наше місто завжди відкрите до співпраці.

Фото: Прес-служба Самбірської міської ради

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: