Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

2
314 вересня голова райдержадміністрації Олег Власов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді була розглянута низка питань, але почалося засідання з приємних новин – привітання іменинників та начальника відділу зі справ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Івана Костянецького з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Отже, стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів доповіла головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Тетяна Корнієнко. Далі з інформацією про виплату заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Петрова.

Про фінансування виплати пенсій та грошової допомоги присутніх проінформувала начальник управління Пенсійного фонду України в м. Слов’янськ та Слов’янському районі Олена Литвиненко. Стосовно стану погашення недоїмки в бюджет району з доповіддю виступила начальник відділу з питань координації погашення заборгованості ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Ганна Дмітрієва.

1Про заходи із знищення та попередження подальшого розповсюдження амброзії на землях району відзвітував представник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На завершення були заслухані доповіді головного лікаря КЗ «ЦПСМД» Тетяни Холостової та представника відділу освіти райдержадміністрації по питанням аналізу профілактичних оглядів дітей та початку навчального року відповідно. Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: