День фізичної культури та спорту в Слов’янську: фото змагань

спорт Славянск
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України в м. Слов’янську пройшов ряд спортивних заходів.

День фізичної культури і спорту відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року N 340/94 відзначається щорічно у другу суботу вересня

Олімпійський урок в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

ДДПУ_день_ФК_811 вересня у спортивному корпусі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» пройшов «Олімпійський урок». У заході прийняли участь 5 команд сформованих зі студентів педагогічного університету.

Веселі спортивні конкурси, естафети та командні змагання чекали на учасників, а численні групи підтримки палко вболівали за команди своїх факультетів.

Привітали учасників «Олімпійського уроку» начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик, завідувач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету фізичного виховання Владислав Дичко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко.

Гості привітали студентів зі святом Дня фізичної культури та спорту України, побажали завжди бути у відмінній спортивній формі та, як майбутні вчителі, бути взірцем і гарним прикладом для дітей.

Також за «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на території Слов’янської міської ради, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України» грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА та грамотами Слов’янської міської ради були відзначені викладачі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Загалом студенти весело і по-спортивному відзначили свято фізичної культури та спорту, команди переможці були нагороджені кубками та грамотами, а всі учасники отримали солодкі призи .

ДДПУ_день_ФК_2 ДДПУ_день_ФК_4 ДДПУ_день_ФК_5 ДДПУ_день_ФК_6 ДДПУ_день_ФК_7 ДДПУ_день_ФК_8 ДДПУ_день_ФК_9

Футбольний турнір, змагання з вільної боротьби та плавання серед учнів КПНЗ «Міська КДЮСШ»


Спортзал_день_ФК_312 вересня до святкування Дня фізичної культури та спорту України  долучилися і юні спортсмени, вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа». У спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» (вул. Свердлова, 59) пройшов футбольний турнір та турнір з вільної боротьби серед найменших учнів спортивної школи.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали гості турніру – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко, ветеран спорту м. Слов’янськ Лесків Ірина Максимівна, директор КПНЗ «Міська КДЮСШ» Інна Панченко, та представники спонсорів, які допомагали протягом літа у ремонті спортивного залу.

А учениця загальноосвітньої школи № 17 Треліна Вікторія, вихованка танцювального клубу «Гранд» під гучні аплодисменти спортсменів та гостей спортивного свята відкрила змагання чудовим і захоплюючим танком.

Участь у футбольному турнірі взяли 6 команд: «Словхліб 1», «Словхліб 2», команди мікрорайонів «Залізничний», «Лиман», «Словкурорт» та команда районної комплексної ДЮСШ із селища Райгородок.

В результаті ігор бронзу турніру завоювали хлопці із команди «Словхліб 1», на другому місті команда із Райгородка, а переможцями стали юнаки із команди «Локомотив» мікрорайону «Залізничний».

За призові місця у турнірі з вільної боротьби боролися 24 вихованця КПНЗ «Міська КДЮСШ» (відділення вільної боротьби).

Загалом цього дня учасників змагань чекав справжній сюрприз – це ремонт спортивного залу: замість старих, з дірками в бетонної конструкції сходинок - нове крильце: обкладені плиткою, безпечні і красиві сходинки, викладений плиткою фасад, зручний пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями; сформовані клумби, які вже навесні будуть радувати погляд відвідувачів спортивного залу квітами.  Всередині - свіжопофарбовані стіни і білі стелі. Перекритий дах над залом вільної боротьби.

Учні відділення плавання комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» святкували День фізичної культури та спорту України в КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс» де проводились міські змагання з плавання серед дітей. Участь у змаганнях прийняли 36 спортсменів.

Плавание_день_ФК_1 Плавание_день_ФК_2 Плавание_день_ФК_3 Плавание_день_ФК_4 Плавание_день_ФК_5

Відкритий чемпіонат міста з рукопашного бою.

IF12 вересня на базі Слов’янського хіміко-механічного технікуму відбувся відкритий чемпіонат міста Слов’янськ з рукопашного бою. Участь у змаганнях прийняли 66 спортсменів зі Слов’янська, Миколаївки, Краматорська, Красноармійська, Красного Лиману, Костянтинівки.

Привітали спортсменів зі святом Дня фізичної культури і спорту України та початком турніру Міщенко Олександр Миколайович – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, Брежнєв Дмитро Олександрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, переможець і призер чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики серед ветеранів, Казацький Дмитро Геннадійович – генеральний директор ТОВ «Гранум», депутат Слов’янської районної ради.

Під час вітального слова гості побажали юним спортсменам наполегливості і завзяття у тренуваннях, а у подібних турнірах закаляти свій чемпіонський спортивний характер, який їм обов’язково допоможе в майбутньому у досягненні поставлених цілей.

За підсумками змагань визначені переможці та призери змагань, які нагороджені грамотами та медалями. Крім того, всі команди учасники отримали від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту солодкі призи.

Рукопашный_бой_день_ФК_1 IF

Чемпіонат Донецької області з дзюдо

12 вересня у спортивному залі дзюдо СК НАУ відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед дорослих та відкритий чемпіонат міста Слов’янськ з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2008 років народження. Загалом участь у змаганнях взяли 182 спортсмена з міст: Слов’янськ, Красноармійськ, Краматорськ, Красний Лиман, представники Слов’янського, Краснолиманського та Дебальцевського районів.

З початком турніру спортсменів привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів та начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Віктор Андрусів побажав учасникам вдалих виступів та подякував, що вони своїми здобутками на турнірах різних рівнів прославляють Донеччину і вносять вагомий вклад у становлення миру на нашій землі. Адже там де розвивається спорт, де тренуються діти, де проводяться змагання – не повинно бути збройних конфліктів.

Володимир Мицик від усієї спортивної громадськості Донеччини привітав учасників чемпіонат та тренерів з професійним святом – Днем фізичної культури та спорту України. Побажав завжди ставити перед собою найсміливіші та найамбіціозніші цілі і впевнено йти до їх досягнення. Також, цього дня за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України провідні тренери Слов’янська отримали з рук керівника управління фізичної культури та спорту почесні грамоти.

За результатами змагань визначилися переможці та призери у своїх вікових та вагових категоріях, які нагороджені грамотами та медалями, а загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

І місце – м. Слов’янськ;

ІІ місце – м. Красноармійськ;

ІІІ місце – м. Краматорськ.

Дзюдо_день_ФК_1 Дзюдо_день_ФК_2 Дзюдо_день_ФК_3 Дзюдо_день_ФК_4 Дзюдо_день_ФК_5 IF

Святкування Дня фізичної культури та спорту учнями КЗ «ДЮСШ м. Слов’янськ»

З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту з 12 по 13 вересня на базі ДОТ "Лісова казка" (м. Святогірськ) пройшов спортивний захід, організований адміністрацією КЗ «ДЮСШ м. Слов'янська».

Програма для дітвори була дуже насичена: похід, змагання на трасах мотузкового парку "Стрекоза", стрільба з лука, стрибки на батуті, екологічне змагання зі збору сміття, ігри на місцевості і велике багаття (ватра).

Захід було побудовано на скаутських традиціях: урочисте відкриття з підняттям прапора, гімном, здачею рапортів; всі учасники спали в спальниках, а їсти готували в казанках на багатті.

IF IF IF IF IF IF

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: