У Слов’янському районі відбувся Форум місцевого розвитку

форум Славянский район 1

На засіданні Форуму присутні розглянули та прийняли рішення з чотирьох питань.

Співпрацю зі спільним проектом Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» і Слов’янського району, яка розпочалась 16 грудня 2014 року з підписання Угоди про партнерство, продовжено підписанням аналогічної Угоди з сільськими радами.

В даний час на території району створено чотири громадських організації: в Долинській, Малинівській, Маяківській сільських радах та Билбасівській селищній раді, які планують впроваджувати свої ініціативи щодо підвищення рівня комфортності життя та якості надання послуг за підтримки районної ради, райдержадміністрації, селищної та сільських рад.

Кожна громада визначила основні пріоритети, які потребують невідкладної допомоги і уваги та негайного вирішення. Серед них заходи енергозбереження закладів освіти, придбання медичного обладнання. Враховуючи досвід впровадження різноманітних проектів на території Слов’янського району, наступним етапом реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» є втілення в життя шести мікропроектних пропозицій чотирьох громадських організацій.

Згідно з порядком денним, були розглянуті мікропроектні пропозиції громадських організацій «Билбасівський гурт» Билбасівської селищної ради, «с. Сидорове. Лелечий край» Маяківської сільської ради, «Малинівська родина» Малиновської сільської ради та «Богородиця» Долинської сільської ради. Заслухавши інформацію керівників громадських організацій про плани розвитку громад, про роботу, проведену у рамках реалізації проекту ПРООН, Форум відмітив, що громади активні, а проблеми, обрані для співфінансування сільськими радами та проектом ПРООН, є першочерговими для вирішення.

форум Славянский район

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: