Як селище Райгородок відзначило 330 річницю. Фото зі свята

7
5 вересня у Слов’янському районі відбулося довгоочікуване і яскраве свято «Розквітни у щасті, селище рідне!», присвячене 330-річчю селищу Райгородок.

Щоб привітати усіх селян, організаторам свята знадобилося кілька годин. На святковому концерті безперестанку лунали вітання, побажання та подяки. Та перш за всіх щирі вітання райгородоці почули з вуст самого головного жителя – голови селищної ради Олександра Гадяцького:

- Сьогодні особливий день для кожного, хто вклав частинку власної душі у становлення і розвиток нашого чудового селища. Це і любов до своєї малої батьківщини, і гордість за історичний внесок наших земляків на благо Вітчизни. Всі ми хочемо бачити Райгородок мирним, сучасним і квітучим селищем. До цієї благородної мети ми повинні і далі йти спільно, розуміючи всю відповідальність за наше сьогодення і майбутнє. Переконаний, що праця кожного принесе нашому селищу процвітання і благополуччя, а зберігаючи вірність традиціям патріотизму й зберігаючи цінності, які скріплюють наш народ, ми обов'язково подолаємо будь-які випробування і доб'ємося поставлених цілей. У святковий день бажаю всім миру і процвітання, злагоди і благополуччя – кожній райгородоцькій родині. Успіхів у добрих починаннях, міцного здоров'я, віри в краще!

З привітаннями та побажаннями на свято селища завітали й гості: заступник голови райради Володимир Вертела, депутат облради Сергій Моховик, які привітали селян й вручили цінні подарунки.

Святковий настрій не покидав райгородців увесь час, а кращих селян все вітали та дарували їм подарунки. Та без уваги не залишили нікого: від самого молодшого райгородця до 98-річної жительки селища, а усіх глядачів пригощали прохолодними солодкими напоями, соковитими фруктами та смачненькими пиріжками.

1 2 3 4 5 6 8 9

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: