Танцювальний колектив «Родзинка» відвідав військову частину на горі Карачун


059

Мета екскурсії досить проста але дуже важлива: показати дітям місця, де протягом кількох місяців велися жорстокі бої за визволення Слов`янська


Танцювальний колектив «Родзинка» з села Бугаївка Ізюмського району Харківської області відвідав військову частину на горі Карачун. Для колективу «Родзинка» візит до Слов`янську видався досить незвичайним. Цей колектив подарував місту дійсно видовищний концерт, котрий зібрав велику аудиторію. «Родзинка» відома тим, що часто виступала на передовій для військових. Тож і наше свято не стало виключенням.

Цього разу також було багато номерів, котрі чи то мали відношення до військової тематики, чи то були напряму присвячені військовим. Діти з цього колективу, залучившись допомогою волонтерів зробили прапор з побажаннями для наших бійців.

Без имени-1

До концерту долучилися також і жителі міста поряд з Бугаївськими артистами виступала дівчинка юна поетеса Солдатова Євгенія, котра просто приголомшила публіку своїми віршами про Україну.

032 039 040019

Інакше кажучи, «Родзинка» попрацювала на славу. А , як відомо, будь-яка праця має бути винагороджена.

Волонтери підготували для гостей оригінальний подарунок. Одразу після закінчення концерту  гостей з Бугаївки посадили в автобус та повезли на досить незвичайну екскурсію на гору Карачун.

Мета екскурсії досить проста але дуже важлива: показати дітям місця, де протягом кількох місяців велися жорстокі бої за визволення Слов`янська. Екскурсійна група прибула на військову базу , коли вже смеркало, тож зволікати було ніколи. Діти та дорослі одразу ж пішли братської до могили вшанувати пам'ять загиблим бійцям.

067
Під час церемонії вшанування пам`яті проходила в патріотичному дусі. Всі присутні акапельно виконали гімн, а після цього бажаючі мали змогу покласти квіти до пам’ятника загиблим українським військовим. Дітей, які потрапили на місце кривавих подій дуже вразило усе побачене та почуте. Тож їдучи назад, вони казали слова вдячності нашим бійцям, за те що вони захистили та продовжують захищати життя українців вдень і вночі.

Не залишилися діти і без гостинців. Одразу після урочистої частини дітей повели до святкового столу, де на них чекали фрукти солодощі та інша смакота, підготована волонтерами. Звісно такий теплий прийом порадував гостей. Та головне діти поїхали додому під великим враженням після мандрівки Карачуном, що за словами Володимира Скиби, одного організаторів мандрівки.

059073

Котлярова Евеліна, фото автора

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: