Заклади культури Слов’янського району виготували 40 «синих платочков»

IMG_3848
Бібліотечні та клубні заклади культури Слов’янського району започаткували участь в обласній акції «Синий платочек», яка розпочалася з травня і тривала до вересня  2015 року та пройшла в кожному населеному пункті. 

У роки війни пісня «Синий платочек» для всіх стала непохитним символом віри, надії і, звичайно, кохання. Особливо для тих, хто в окопах, під снарядами згадував рідних та близьких. Багатьом солдатам не пощастило повернутися з війни. Не всі відчули міцні обійми коханих дружин, запах хліба, спеченого материнськими руками, пильний погляд батьків, іскристий від сліз радості. Під «Синий  платочек» засипали і прокидалися, йшли в бій, виховували дітей, перемагали. «Синий платочек» був «особистою річчю» кожного і став ліричним гімном усіх – від рядового до командира, від бійця в окопі до генерала в штабі.

В пам'ять про живих ветеранів кожного села та селища заклади культури Слов’янського району виготували 40 «синих платочков», які були об’єднані в загальний «синий платочек» та передані до управління культури та туризму Донецької облдержадміністрації.

IMG_3849

IMG_3839

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: