На подвійному святі в школі №4 Слов’янська панував неповторний національний колорит

Слов`янська ЗОШ №4
1 вересня у ЗОШ №4 та її учнів було подвійне свято. Ювілей навчального закладу співпав з Днем знань. Свято почалося з традиційного вшанування гімну .

На урочисту лінійку завітало багато почесних гостей. Діти підготували цілу програму номерів, тому урочиста лінійка перетворилася на ярмарок юних талантів. На шкільному подвір`ї панував неповторний національний колорит. Діти виконували душевні українські пісні та демонстрували свою хореорафічну майстернісь. Адже багато учнів четвертої школи відвідують різні танцювальні студії та колективи, тож концерт видався дійсно видовищним та запальним.

Цього року школа традиційно прийняла першокласників. Поповнення налічує 72 дитини. За доброю традицією випускники вручили їм пам`ятні дарунки. 

Також четверта школа стала рідною для тридцяти двох дітей переселенців з зони АТО. Навіть право задзвонити шістдесят п`ятий дзвоник було надано випускнику, учню-переселенцю з Горлівки Зубову Ігорю. 

Це свято, як завжди, було напрочуд зворушливе. Особливо це відчувалося, коли батьки благословляли першокласників на навчання у школі. Це дійство виглядає як справжній український обряд. Батьки зробили для дітей своєрідний коридор з рушників. В момент коли діти проходили під рушниками, їх обсипали зерном на щастя на долю.

Після завешення урочистостей у кожному класі вчителі провели святкові класну годині присвячені загальній темі " Моя країна- Україна".

_RPo0XDRTiE a06tQE6XvaM j7g3ijGvxmU mox5d0TXtOE VDflTO3Bx50

mzg1jsXx1Mw

Евеліна Котлярова

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: