Дорожники Донеччини закликають утримуватися від так званого «патріотичного» вандалізму

стелла ДонецкДонеччиною поширюється «патріотичний» вандалізм: дедалі частіше об’єкти дорожньо-транспортної інфраструктури області перетворюються на «мальовничі полотна», розписані вкрай емоційно забарвленою лексикою. Позитивні гасла упереміж із лайливими виразами вкупі являють глядачеві сумну картину, не кажучи вже про завдання майнової шкоди державі.

Найбільше від подібної «творчості» потерпають зупинкові павільйони, розташовані на автошляхах загального користування державного та місцевого значення: навіть недавно пофарбовані у жовто-блакитний колір споруди знову понівечені свіжими, часто-густо ненормативними, написами.

Дорожники закликають громадян не використовувати об’єкти дорожньої галузі для мовної агресії та, демонструючи справжній патріотизм, докладати максимум зусиль для збереження державної власності у важкі для країни часи.

На фото:

Розфарбована невідомими стела на автошляху М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, при в’їзді у Донецьку область з боку Запорізької області. Споруду приведено до належного естетичного вигляду працівниками філії «Маріупольська ДЕД» дочірнього підприємства «Донецький облавтодор».

Прес-служба САД у Донецькій області

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: