У Слов’янському районі обговорили реалізацію положень закону о декомунізації

декоммунизация Славянский район 1
В останній день серпня в Слов’янський райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Засідання, яке відкрив голова РДА Олег Власов, включало в себе розгляд чотирьох питань. Першою виступила начальник міськрайонного управління юстиції Віра Усиченко, яка надала роз’яснення щодо реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

декоммунизация Славянский район

Далі слово було надано директору Райгородоцького будинку природи та дозвілля, члену обласної комісії Наталі Гудовій, а присутні заслухали інформацію про роботу обласної комісії з питань реалізації положень Закону.

декоммунизация Славянский район 3

Окремо було виділено питання стосовно організації роботи районної комісії з питань реалізації положень Закону, з деталями якого ознайомила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська.

декоммунизация Славянский район 2
На завершення засідання науковий  працівник Слов’янського краєзнавчого музею Анатолій Шамрай надав присутнім рекомендації щодо організації та проведення роботи по декомунізації.

декоммунизация Славянский район 4

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: