Новые сервисы от фискальной службы по ведомостям из реестра, новации по НДС для фермеров

электронные сервисы1Фізичні особи можуть скористатись новим електронним сервісом, який запроваджує ДФС України

З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

З  1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі.

Фізична особа – платник податків для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо сум своїх отриманих доходів та утриманих податків матиме можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».

За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Детальніше з інформацією щодо роботи сервісу можна ознайомитися за посиланням https://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/.

Сільськогосподарським підприємствам відкриваються додаткові рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ

Слов’янська ОДПІ нагадує, що для  сільськогосподарських підприємств з 1 вересня запроваджується електронне адміністрування ПДВ, в системі якого будуть використовуватися два електронних рахунки: основний та додатковий.

1) Основний електронний рахунок призначається для проведення розрахунків з бюджетом. На основний електронний рахунок сільгоспвиробники перераховують зі свого поточного рахунку кошти в сумах, необхідних для реєстрації податкових накладних по діяльності іншій, ніж сільськогосподарська.

2) Додатковий електронний рахунок призначений для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств. На цей рахунок підприємством зараховуються кошти з поточного рахунку в сумі, необхідній для реєстрації податкових накладних, які складаються сільськогосподарським підприємством при здійсненні операцій з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування.

Відкриття додаткових рахунків передбачено Законом України від 16 липня 2015 року №643 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість».

Відділ комунікацій Слов’янської  ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: