Як бібліотеки Слов’янського району долучилися до святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України. Фотозвіт

1
Наприкінці серпня українці щороку відзначають свої головні державні свята – День Прапору України та День Незалежності України. Бібліотеки  Слов’янської районної централізованої бібліотечної системи теж долучилися до святкування, і останню декаду серпня через низку різноманітних заходів патріотичного спрямування проводили популяризацію  літератури та знань найбільш яскравих сторінок багатовікової історії України та історії становлення української символіки, які мали за мету виховувати у громадян України формування почуття гордості за свою державу, бережне ставлення до її святинь, вивчення історії створення незалежної України, відродження національної свідомості.

Отже, для населення різних вікових та соціальних категорій в бібліотеках для дітей та дорослих та сільських бібліотеках району в рамках циклу заходів  «Під вільним сонцем, моя Україна величним розмаєм цвіте» відбулися презентації книжкових виставок, експозицій книг, тематичних викладок літератури за назвами «Моя країна – Україна», «Незалежність – вікова історична справедливість», «З Україною у серці», «Наша славна Україна – батьківська земля», «Є така держава – Україна», «Є найсвятіше слово на землі… Одне... Високе… Світле…УКРАЇНА», «Живу для тебе, Україно», «Велична і свята ти, мати - Україна», «Україна рідна – сонячна і хлібна», «Символи моєї держави», де було представлено документальні, літературні, творчі та художні твори, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Біля книжкових виставок пройшли бесіди, перегляди літератури та години спілкування, під час яких бібліотекарі знайомили відвідувачів з історичними відомостями про шляхи українського народу до національно державної самостійності, яскравими сторінками історичного минулого нашої Батьківщини, з історіями створення та утвердження державної символіки, становлення українського Прапора, його символічним значенням та й взагалі цікавими фактами та визначними подіями невідомої й відомої України. А відвідувачі, в свою чергу, активно показували свої знання та здібності в читанні віршів про Україну, співали українські пісні, проявляли всі свої знання про наші національні обереги – символи життя, щастя, і долі: червона калина під вікном, бабусина вишиванка, верба біля ставу і душа українського народу – рушники. Кожен присутній пішов з заходу не з пустими руками: взяв почитати цікаву книгу з історії України з представлених виставок.

Бібліотекарі дуже задоволені і раді, що від зустрічі користувачі залишили у своєму серці краплину любові до рідного краю, зберегли у своїх серцях маленький вогник гордості за те, що ми українці, що ми народилися на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній.

ф.4 ф.4-1 ф.8-1 ф.9 ф.13-1 VLUU L100  / Samsung L100 ф.23-1 ф.26-6 ф.26-7VLUU L100  / Samsung L100

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: