Заклади культури Слов’янського району відсвяткували День Державного Прапору та День Незалежності України. Фотозвіт

Маяки

У закладах культури Слов’янського району відбулися урочисті заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України.

На заходах були присутні сільські та селищні голови, депутати сільських та селищних рад. Також всі заклади культури після церемонії підняття Державного прапора України синхронно взяли участь в обласному танцювальному флеш-мобі  «Ми – народ України».

Як розповіла начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, в Райгородоцькому будинку природи та дозвілля, Мирненському сільському будинку культури, Прелесненському та Красноармійському сільських клубах відбулися святкові вечори «На шляху свободи та незалежності», «Моя Україна», «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене».

В Олександрівському будинку природи та дозвілля, Билбасівському центрі культури та дозвілля, Майданському та Никонорівському сільських клубах, Прелесненському, Малинівському та Маяківському сільських будинках культури відбулися святкові концертні програми «Хай квітне щаслива моя Україна», «Тобі всі квіти дарую, Україно!», «Моя Україна», «Прийди до серця, Україно!», «Квітни, рідна Україно!».

Розважально-пізнавальні, розважально-ігрові програми «Стежками України» та години творчості для дітей та підлітків пройшли у Черкаському культурно-оздоровчому центрі, де відвідувачам подарували вітальні листівки «Я вільну Україну» та «Я – українець», Долинському сільському клубі та Сергіївському центрі молодіжного дозвілля. Для населення всіх вікових та соціальних категорій у Андріївському сільському будинку культури та дозвілля було проведено театралізоване свято «Україно, мій духмяний дивоцвіт».

Інформаційні години «Головні державні символи України», пізнавальні бесіди «Прапор – священний символ України», «Наш стяг у золоті й блакиті!», «Під вільним сонцем моя Україна цвіте» та години спілкування за участю військовослужбовців відбулися у Долинському, Красноармійському та Сидорівському сільських клубах, Рай-Олександрівському та Новомиколаївському сільських будинках культури.

Години дитячої творчості «Різнобарв’я України» проведено в Долинському сільському клубі та Сергіївському центрі молодіжного дозвілля.

Привільським сільським будинком культури було організовано та проведено вечір української пісні «Україна моя єдина...». Тематичну літературно-музичну композицію «Є багато країн на землі, а найкраща зажди Батьківщина» проведено Новомиколаївським сільським будинком культури.

22.08.2015 - 1 22.08.2015 - 5 22.08.2015 - 14 22 23.08.2015 - 6 23.08.2015 1234356 CIMG2000 IMG_3405 IMG_3496 IMG_3516 IMG_3541 Маяки Мирное 1 (3) Мирное 1 Новониколаевка (1) Черкасское (1) Черкасское (2)

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: