У Слов’янському районі до Дня Незалежності України пройшли спортивні змагання

DSC_6193

24 серпня в смт Черкаське відбулось спортивне свято, присвячене Дню Незалежності України. Змагання проводилось серед сільських та селищних рад, в яких прийняло участь 9 команд в грі з міні-футболу, волейболу, пляжного волейболу та гирьового спорту.

За словами начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Івана Костянецького, перемогу з міні-футболу здобула команда Мирненської сільської ради, ІІ місце – команда Черкаської селищної ради  та ІІІ місце посіла команда Новомиколаївки.

У змаганнях з волейболу третє місце зайняв молодіжний склад Черкаської селищної ради, друге місце – команда Маяківської сільської ради, а перше місце – команда Черкаської селищної ради.

Перше місце з пляжного волейболу зайняла команда Малинівської сільської ради, друге – команда Маяківської сільської ради, третє – команда Черкаської селищної ради.

У нелегкій боротьбі з гирьового спорту І місце зайняв Лазарєв Олександр (с. Малинівка ), ІІ місце посів Самохвал Павло (с. Малинівка ), ІІІ місце – Скабелка Микола (смт. Черкаське).

DSC_6166 DSC_6188

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: