У Слов’янську нагородили переможців з міні-футболу серед дворових та вуличних команд

1
24-го серпня на спортивному майданчику зі штучним покриттям ЗОШ № 17 відбулось підбиття підсумків та урочисте нагородження учасників турніру з міні-футболу серед дворових та вуличних команд, який тривав з 10 серпня. Загалом, участь у змаганнях прийняли 14 команд в чотирьох вікових категоріях.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали:

- у старшій віковій групі (1997-1998 р.н.) –  команда «Локомотив»;

- у середній віковій групі (1999-2000 р.н.) – команда «Славхліб»;

- у молодшій віковій групі (2001-2002 р.н.) – команда мікрорайону «Північний»;

- у дитячій віковій групі (2003-2004 р.н.) – команда «Славхліб».

Також цього дня розіграли «Суперкубок» турніру серед переможців старшої та середньої вікових груп. Змагалися команди «Славхліб» й «Локомотив». Переможцями стала  команда «Локомотив» (старша група), яка впевнено переграла «Славхліб» (середня група) з рахунком 6:2.

В  урочистому підведенні підсумків турніру взяли участь начальник відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Міщенко Олександр, голова компанії «СДС» Сергій Кушнарьов, представник громадської організації «Громадська спілка «Донбас» Євген Єлісов, які вручили переможцям турніру кубки, м’ячі та грамоти, крім того всі учасники отримали солодкі призи та футболки від спонсорів.

Також цього дня біля спортивного майданчику танцювальним клубом «Аметист» була підготовлена спортивно-розважальна програма для дітей мікрорайону «Артема». У програмі були виступи творчих колективів, спортивні естафети, конкурси, показові виступи дівочої футбольної команди «Салют» та солодкі подарунки учасникам.