Бізнес-інкубатор для безробітних жінок в Слов’янську

бизнес инкубаторБізнес-інкубатор для безробітних жінок працюватиме у місті Слов"янськ у рамках проекту, що його впроваджує Фундація Прав Людини (м. Київ) за підтримки Посольства Польщі у чотирьох областях України.

- Переселенці, котрі приїхали у наше місто, це неймовірний ресурс професіоналів, успішних, талановитих людей, які як манна небесна «звалилися» на нашу голову, і залучити їх до життя громади – одне із актуальних завдань нашої організації, - говорить Варава Алексій керівник Фонду Б. Белаша .

Наша організація планує створити нехай і невеликий, але успішний бізнес-інкубатор для безробітних жінок. Мета – протягом трьох місяців посилити конкурентоздатність жінок-переселенок на ринку праці. Це відбуватиметься через проведення тренінгів, організацію вуличної акції, а також Ярмарку вакансій та заключного круглого столу, на якому ми підведемо підсумки.

Звісно, записатися на тренінги можна буде через соціальні мережі, або звернутися до нашої організації та заповнити анкету. Кожен тренінг буде розрахований на 20 осіб, тож всього шістдесят жінок-переселенок зможуть краще зрозуміти свої потреби у працевлаштуванні чи започаткуванні власної справи, встановлять нові пріоритети у житті та дізнаються більше про практики особистісного розвитку, пройдуть курс арт-терапії та навчаться новим технікам ручної роботи.

- Ми будемо прискіпливо відбирати учасників тренінгів, адже ресурсів завжди небагато, і хочеться витратити сили, енергетику, час і кошти на те, щоб допомогти саме тим людям, які внаслідок складної ситуації в країні та війни втратили у житті орієнтири, хочуть почати все заново, відчуваючи підтримку і розуміння таких же жінок, як вони самі, - голова правління громадської організації "Розвиток ініціатив" Саржевська Олена.
Організація щиро запрошує всіх зацікавлених осіб, щоб зробити проект максимально публічним та ефективними. Звертайтеся за телефонами: 099 334-33-07, 063 7821050

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: