В Слов’янській РДА відбувся урочистий захід до Дня Державного Прапору України

IMG_0014
В урочистості «Жовто-блакитне знамено України – святиня народу» взяли участь робітники райдержадміністрації, районної ради, депутати та громадські діячі.

Вітаючи присутніх, керівник РДА Олег Власов нагадав, що прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України, тому його треба берегти і шанувати як найвищу національну святиню:

- Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні лани України. Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині. Зі святом Вас!

Після привітання було урочисто піднято український Державний Прапор. Право підняти святиню народу було надано активним учасникам художньої самодіяльності Мирненського сільського будинку культури Соломону Ковач та Мілані Ткаченко.

Далі під звуки метроному присутні вшанували пам’ять та глибоку скорботу за воїнами, які загинули під час проведення антитерористичної операції, та мирними жителями, які загинули під час бойових дій. На завершення поет-аматор Анатолій Данильченко зачитав зі своєї збірки пронизливий вірш «Я – українець!».

IMG_0017IMG_0020

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: