Реєстраційна служба Слов’ янського управління юстиції: Зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку можливо в режимі онлайн

РС СлавянскРеєстраційна служба Слов янського міськ-районного управління юстиції Донецької області інформує, що з метою покращення якості надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у рамках реформ, запроваджених Міністерством юстиції України, забезпечено відкритий доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

8 квітня 2015 року запущено систему надання електронних онлайн сервісів. Зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку можна на оновленому сайті Мінюсту в режимі онлайн.

5 простих кроків для отримання документів онлайн:

  1. 1. Зайдіть на сайт Міністерства юстиції України new.minjust.gov.ua та оберіть розділ «Онлайн-сервіси»
  2. 2. Введіть пошукові дані ( це може бути назва компанії, код єдиного реєстру, прізвище засновника чи директора)
  3. 3. Зачекайте 20-30 секунд поки сформується документ
  4. 4. Миттєво сплатіть за послугу карткою. Вартість послуги – не більше 50 гривень за бізнес-довідки та 21 гривня – за довідку із реєстру нерухомості.
  5. 5. Роздрукуйте документ. Роздрукований витяг, довідка або виписка мають таку ж юридичну силу, як документ із печаткою.

Довідку щодо роботи системи онлайн-сервісів можна отримати за телефоном гарячої лінії ДП «Інформюст»: 0-800-50-70-70; 0-800-50-85-84.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: